Kāda veida materiāls ir Kumon Japanese L Tas pārbauda jūsu vispārējo spēju sintezēt līdz šim apgūto.

2023-05-22

japāņu valoda (valoda)

t f B! P L

Kādam klases līmenim ir paredzēta Kumon Japāņu valoda L?

Kumon Japāņu valoda L ir līdzvērtīga vidusskolas līmeņa Kumon Japāņu valoda L. J, K un L materiāli ir klasificēti pēc mācību jomas, nevis pēc klases; J un K materiāli ir veltīti senajai japāņu valodai, bet L materiāli - ķīniešu literatūrai.

J un K materiāli ir veltīti senajai ķīniešu literatūrai, bet L materiāli - ķīniešu literatūrai.

Kādi ir Kumon japāņu valodas L materiāli?

Sākot no Kumon japāņu A līdz I, katrs materiāls ir sadalīts divās daļās, I un II, un, lai pārietu uz vienu alfabēta burtu, bija nepieciešams veikt 400 izdrukas; sākot no J, I un II daļas nav, un, lai pārietu uz nākamo alfabēta burtu, ir nepieciešams veikt 200 izdrukas.

Tagad pārbaudīsim oficiālo informāciju par Kumon japāņu valodas L materiāliem. Pirmkārt, mācību materiālu mērķis.

Kumon japāņu valodas L mācību materiālu mērķis ir uz materiāla izpēti balstītu kritisko tekstu lasīšanu pavirzīt soli tālāk par K mācību materiāliem. Mērķis ir apgūt prasmi precīzi uztvert un apkopot konkrēto un abstrakto izteicienu atbilstību argumenta (kritiķa) argumentā pret avota tekstu. Kultivēt prasmi apkopot visu tekstu pēc kritiskā teksta rindkopu struktūras apguves.

Šis ir noslēdzošais materiāls "kritisko tekstu lasīšanas izpratnei, pamatojoties uz materiāla izpēti", kas sākās ar J materiāliem. Mērķis ir izprast kritiskos tekstus, kas balstīti uz materiāliem tekstiem (ķīniešu tekstiem), tādā līmenī, lai varētu koncentrēt visu tekstu.

Turpināt pārbaudīt materiālus, kas parādās kursā.

Analekti, Laozi, Sumi, Enshi, Zhuangzi, Mencius, Huangzi, Han Feizi, Huainanzi, Shiji, Warring States Policy, Tao Yuanming, The New Tongue, Li Bai, Du Fu, Liu Zongyuan, Han Yu, Bai Juyi, Su Shi, Li Shang Yin.

Tāpat kā J un K materiālu laikā, arī senajos tekstos ir plašs slavenu ķīniešu literatūras darbu klāsts. Es domāju, ka slavenās vietas kopumā ir aptvertas.

Materiālu struktūra ir "konkrēta un abstrakta" pirmajā daļā un "pilna teksta kondensācija" otrajā daļā; priekšstats ir tāds, ka sagatavošanās visa teksta izpratnei tiek pabeigta L materiālu pirmajā daļā, bet kritiskā lasīšanas izpratne tiek apkopota otrajā daļā.

Ķīniešu literatūra kā līdzeklis lasītprasmes izpratnes uzlabošanai

Ķīniešu literatūrai L materiālos ir tādas pašas īpašības kā senajai ķīniešu literatūrai J un K materiālos. L materiālu mērķis nav apgūt ķīniešu rakstniecības pamatvārdnīcu un gramatiku, bet gan uzlabot lasītprasmes izpratni, izmantojot ķīniešu rakstniecību kā tematu. Patiesībā pašā L materiālu sākumā ir skaidri norādīts, ka atbildes var atrast, lasot anotācijas vai mūsdienu tulkojumus (kritiskos tekstus).

Tāpēc tikai tāpēc, ka esat nolēmis uzsākt šo materiālu mācības pamatskolā vai vidusskolā, nav jābīstas, ja vēl neesat gatavs apgūt ķīniešu literatūru. Tas ir tāpēc, ka pat tad, ja viņiem nav priekšzināšanu, viņi var turpināt mācības kā iepriekšējo zināšanu papildinājumu.

No otras puses, lai eksāmenos iegūtu labus rezultātus, ar ķīniešu literatūru Kumonā vien nepietiek. Kopējā aina nav ļoti atšķirīga no tās, kas attiecas uz senajiem tekstiem. Tomēr var teikt, ka šī tendence ir izteiktāka ķīniešu literatūrā nekā antīkajā literatūrā, jo zināšanu jautājumu īpatsvars augstskolu eksāmenos ķīniešu literatūrā bieži vien ir lielāks nekā antīkajā literatūrā.

Lasīšanas izpratne ir saistīta ar visa līdz šim apgūtā mobilizēšanu.

Tātad, kas ir lasīšanas izpratne?

Mēs paskaidrojām, ka testa pirmajā daļā jūs izpratīsiet konkrētā un abstraktā attiecības, bet otrajā daļā jūs veiksiet "pilnteksta kontrakciju". Tas pats par sevi ir kaut kas tāds, kas jau ir aplūkots iepriekšējā materiālā. Materiāls par konkrētā un abstraktā attiecības lasīšanu tika aplūkots arī E materiālā, un pilnteksta kontrakcija tika pabeigta I materiālā. Protams, tekstu līmenis ir paaugstinājies, taču šī nav pirmā reize, kad šis jēdziens ir aplūkots L materiālos.

Atšķirīga ir materiālu tekstu klātbūtne.

Materiālu klātbūtne nozīmē, ka ir grūti pilnībā izprast tikai kritisko tekstu saturu. Jums ir jāpatur prātā avota teksta saturs, jāsaprot kritiskais teksts kā veselums un pēc tam tas viss jākondensē.

Vēl problemātiskāk ir tas, ka avottekstus nevar saprast izolēti: L materiālu apguves posmā skolēniem nav pamatzināšanu par ķīniešu tekstu, tāpēc viņi, protams, nevar saprast saturu, ja lasa tikai ķīniešu tekstu.

Ne materiālos tekstus, ne kritiskos tekstus nevar saprast izolēti. Tad ir pārmaiņus jāatsaucas uz abiem tekstiem un tie pamazām jāatšifrē.

Katrs atsevišķs uzdevums nav neiespējams bērnam, kurš ir tik tālu progresējis. Tomēr, lai atrisinātu L materiāla uzdevumus, viss ir jādara vienlaikus. Ir jāatsaucas uz kritisko tekstu, lai saprastu avota tekstu, tad atkal jāatsaucas uz avota tekstu, lai saprastu kritisko tekstu, tad jāsaprot kritiskā teksta loģiskā struktūra un tad jāveic visa teksta saīsināšana.

Tā nav viena jauna prasme, ar ko jums jāsaskaras L materiālos, bet gan visu līdz šim apgūto prasmju mobilizēšanas sarežģītība.

Kā labi veikt vairākus uzdevumus

Kas ir svarīgi, lai tiktu galā ar šo sarežģītību?

Pirmkārt, ir svarīgi apgūt katru tehniku. Ja būsiet pārāk aizņemts ar kritiskā teksta izpratni, jūs nespēsiet izprast avota tekstu, aptvert tā loģisko struktūru vai kondensēt to. Tikai tad, kad būsiet apguvis visus šos elementus līdz līmenim, kad tos varēsiet veikt ar aptuveni 60% piepūli, varēsiet izmantot visus savus spēkus, lai stātos pretī L materiāla problēmām.

Otrais uzdevums ir apgūt prasmi sekmīgi veikt vairākus uzdevumus vienlaikus.

L materiāla uzdevumi ir veidoti tā, ka ir grūti izpildīt katru elementu pa vienam. Tas ir tāpēc, ka tām nav cēloņsakarīga forma "saprast materiālo tekstu → saprast kritisko tekstu", bet gan savstarpēji atkarīga forma, kur abi uzdevumi tiek risināti pamazām.

Kamēr vienlaicīgi nevar izpildīt vienu uzdevumu, tikmēr L-materiāla problēmu risināšana tiek risināta tā, ka uzdevums pastāvīgi tiek pārtraukts un atsākts. Efektivitāte vēl vairāk samazinās, jo cilvēki neprot labi veikt vairākus uzdevumus.

Lai gan daudzuzdevumu veikšana ir ļoti sarežģīta, tā nav bez pretpasākumiem. Pat ja efektivitātes zudums ir neizbēgams, to var samazināt, izmantojot apmācību.

Svarīga ir daudzuzdevumu veikšanas pieredze.

Kā pieaugušie mēs bieži saskaramies ar daudzuzdevumu veikšanu savā darbā. Nav nekas neparasts, ka strādājošiem cilvēkiem ir kaudze uzdevumu ar noteiktiem termiņiem un neregulāriem pārtraukumiem. Daudzos gadījumos jūs pielāgojaties šai situācijai darba gadu gaitā. Neatkarīgi no tā, cik daudz lietu ir jāizdara, viņi iemācās nepārkāpt termiņus un pabeigt darbu apmierinošā kvalitātē.

Savukārt ar bērniem termiņi ir mazāk prasīgi, tāpēc daudzuzdevumu situācijas ir mazāk iespējamas. Klasisks piemērs ir vasaras mājasdarbu atlikšanas epizodes. Pat uzdevumus, kuriem ir pietiekami daudz laika, lai tos paveiktu mēneša vai ilgākā laikā, nav iespējams pabeigt, ja citi to neatbalsta.

Atšķirība ir tikai un vienīgi pieredzes ziņā. Iespējams, jūs nevarat bērnam izdarīt tādu pašu spiedienu kā darbā, taču, vienkārši lūdzot viņu paveikt kaut ko nedaudz sarežģītāku, rezultāts mainīsies.

Daudzuzdevumu veikšana pastāv arī ikdienas dzīvē. Tipisks piemērs ir ēdiena gatavošana: gatavojot vairākus ēdienus, tie ir jāgatavo vienlaicīgi, ievērojot dažādus ierobežojumus, piemēram, laika un piederumu trūkumu. Arī ceļojuma plānošana prasa daudz domāšanas, un pasākuma dienā ir jārēķinās ar dažādiem negadījumiem.

Mācīšanās būtībā ir pašaizliedzība, kas ļauj sasniegt labākus rezultātus. Tāpēc, jo vairāk koncentrējaties uz mācībām, jo vairāk zaudējat iespēju piedzīvot citas lietas. Tomēr vairāku lietu darīšana vienlaicīgi ir tāda prasme, ko var efektīvi apgūt arī citās situācijās, nevis studējot. Ir svarīgi, lai dzīve būtu līdzsvarota.

Populāri raksti

QooQ