Kāda veida materiāls ir Kumon Math 6A Iegūstiet labu sākumu Kumon matemātikā, pareizi iepazīstot vecākus.

2023-05-28

matemātika

t f B! P L

Kādā vecumā ir 6A Kumon matemātikas materiāli?

6A materiāls ir pirmais Kumon matemātikas materiāls. Tā kā Kumon var sākt apgūt jau no trīs gadu vecuma, daudzi bērni sāk strādāt ar 6A materiālu trīs vai četru gadu vecumā.

Kādi ir Kumon matemātikas 6A materiāli?

Vispirms pārbaudīsim Kumon formulu skaidrojumus.

Izmantojot ilustrācijas, skaitot ● un lasot skaitļus, bērni pilnībā iepazīstas ar skaitļiem līdz 10 un attīsta spēju pāriet uz 5A materiāliem. Mērķis ir, lai bērni spētu lasīt un viegli skaitīt skaitļus līdz 10, kā arī skaitīt ilustrācijas un ● līdz 10, lai saprastu figūru skaitu.

Tiek uzskatīts, ka pieeja skaitļu jēdzienam ir balstīta uz dažādiem aspektiem, piemēram, priekšmetiem, simboliem un skaitļiem.

Kādi ir galvenie Kumon Maths 6A uzbrukuma punkti?

Svarīgākais, kas šeit jāpatur prātā, ir skaidri saprast atšķirību starp "skaitīšanu" un "skaitļu atpazīšanu".

Šajā gadījumā "skaitīšana" nozīmē spēju uz kaut ko norādīt un pateikt "1, 2, 3...". rādot uz kaut ko. No pieaugušo viedokļa šo posmu var sajaukt ar bērna spēju atpazīt skaitļus. Viņi var teikt: "Es tagad varu skaitīt no viens līdz desmit. Nākamais ir 11 un vairāk", bieži vien kļūdaini domājot, ka viņi ir apguvuši skaitļus līdz 10.

Taču patiesībā tas tā nav. Šajā posmā, piemēram, ja jūs norādīsiet uz burtu "9", jūsu bērns vēl nesapratīs, ka tas ir skaitlis 9.

Šajā posmā skaitīšana ne ar ko neatšķiras no bērnudārza dziesmiņu dziedāšanas bērnam. Nav lielas atšķirības starp dziedāšanu "Uz lielā kastaņa" un "Viens, divi, trīs, četri...". Nav lielas atšķirības starp dziedāšanu "Uz lielā kastaņa..." un "Viens, divi, trīs...". Viņi tikai atdarina dzirdētās skaņas un nesaprot, ka ir vārds "ichi" vai ka "viens" tiek lasīts kā "ichi".

Patiesībā, kad es bērnam šajā dzīves posmā rādu uz "trīs" un jautāju: "Kas tas ir?", viņš atbild: "Tas ir "trīs". Viņi saskaita "viens, divi, trīs, četri..." vai "septiņi". un viņi saskaita un atbild "septiņi". Skaitļu izpratne nav vienkāršs jēdziens.

Skaitļu atpazīšana" nav būtisks uzdevums 6.A klasē.

Kad jebkurš cilvēks apgūst kaut ko jaunu, viņš cenšas izprast jauno lietu, balstoties uz kādu jau zināmu informāciju. Jo mazāka ir tās saistība ar līdz šim zināmo, jo grūtāk ir to apgūt. Cilvēkam ar nelielu pieredzi sportā, lai pilnveidotos jaunā sporta veidā, ir jāpieliek lielas pūles, un cilvēkam, kurš līdz šim ir turējies nomaļus no ar dabaszinātnēm saistītām tēmām, var būt grūti apgūt fiziku.

Tas pats attiecas arī uz jūsu bērnu. Bieži vien tieši skaitļi, nevis hiragana, ir tie, kas viņiem vispirms atklāj saikni starp burtiem un to nozīmi un skaņām. Izpratne par to, ko viņi mācās pirmo reizi, dabiski nāk par zināmu samaksu.

Un Kumon reaģē uz šo problēmu, ierosinot, ka 6A posmā nav nepieciešams atpazīt ciparus.

Skaidrojumos oficiālajos Kumon 6A materiālajos ir uzskaitīti uzdevumi "skaitļu skaitīšana līdz 10" un "gabaliņu skaita skaitīšana". Abos gadījumos bērniem ir tikai jāpasaka skaitļi secībā no 1, un nav minēts, ka ir nepieciešams atpazīt skaitļus. Skaitļu atpazīšana būs uzdevums, kas tiks aplūkots nākamajā 5A materiālā.

Padrošiniet savu bērnu sirsnīgi saprast, kam tieši šis materiāls ir paredzēts!

Pieaugušajiem ir grūti atpazīt atšķirību starp "skaitīšanu" un "skaitļu atpazīšanu". Tomēr Kumon mācību materiālos ir skaidri nodalītas abas šīs lietas. Tāpēc, ja jūs neapzināsieties šīs atšķirības, pieaugušajiem var šķist, ka jūsu bērns visu mūžu dara vienu un to pašu, lai gan patiesībā viņš vai viņa aug.

Kumon ir materiāls, kurā arī vecāki uzņemas mājas mācīšanās nastu. Nepamanīts progresa trūkums var viegli izraisīt neapmierinātību un nepacietību. Viens nepareizs solis, un jūs varat redzēt, ka jūsu bērns cīnās ar "skaitļu atpazīšanu" 5A materiālā un kļūst neapmierināts, brīnoties, kāpēc viņš nespēj izdarīt to, ko agrāk spēja izdarīt.

Populāri raksti

QooQ